Bikeclinic Cup 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Do Poháru se započítává 7 nejlepších výsledků závodních dní. Při rovnosti bodů rozhoduje o celkovém pořadí v Poháru lepší umístění ve finálovém (popř. devátém, osmém, atd.) závodě.

Do celkového pořadí Poháru jsou započítáváni závodníci, kteří se zúčastnili minimálně 5 závodních dní.


Jméno:

OM - Odrážedla kluci

PořadíJménoRočníkKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. KRÁLÍK Tomáš2013 TOYOTA Dolák 404040---------120 Detail
2. KUDA Vojtěch2013 101932---------61 Detail
3. KUDA Štěpán2013 92318---------50 Detail
4. ROMPALA Tomáš2014 MTB Horoměřice 161016---------42 Detail
5. KRISTAN Timur2013 Bikeclinic Junior Team 22---18---------40 Detail
6. WIESNER Rudolf2014 Ferybike 2581---------34 Detail
7. DENNY Eibner2014 ---34------------34 Detail
8. VÁGNER Vít2013 ------28---------28 Detail
9. JÁNĚ Vincent2014 ---1414---------28 Detail
10. ENDRIS Tobias2013 ------26---------26 Detail
11. VESELÝ Martin2014 ---24------------24 Detail
12. FISER Adam2013 ---19------------19 Detail
13. KLIMENT Petr2013 ------17---------17 Detail
14. BURIAN Tomáš2013 LABU ---17------------17 Detail
15. BUŘIČ Lubor2014 ---17------------17 Detail
16. ZELENÝ Martin2014 17---------------17 Detail
17. ŠUNKEVIČ Marek2013 17---------------17 Detail
18. BRZÁK Antonín2013 Dynastie.cz ---15------------15 Detail
19. PLEJKUT Jiří2014 15---------------15 Detail
20. BEŇAČKA Dominik2014 Lyški Team 5---9---------14 Detail
21. ŠAFRATA Jakub2014 8---6---------14 Detail
22. JURSIK Jakub2014 14---------------14 Detail
23. RABOCH Lukáš2013 130------------13 Detail
24. GAMBA Kryštof2013 Superior Cyklofit Cycling Team 13---------------13 Detail
25. KAZDA Matěj2015 ---57---------12 Detail
26. VYCHODIL Matěj2014 ------11---------11 Detail
27. ŠOTEK Matěj2014 11---------------11 Detail
28. ČERVENÝ Šimon2014 ---45---------9 Detail
29. MICHL Tomáš2014 9---------------9 Detail
30. PAVLÍČEK Šimon2014 8---------------8 Detail
31. KALITA Pavel2013 Divočáci ------7---------7 Detail
32. PLESKOT Jiří2014 ------7---------7 Detail
33. VRÁTNÝ šimon2013 ---4------------4 Detail
34. KRÁKORA Lukáš2014 ---4------------4 Detail
35. REZEK Tobiáš2014 Kona Cycling Point ---3------------3 Detail
36. KOTLÍK Jakub2015 3---------------3 Detail
37. PROSECKÝ Tomáš2014 ---2------------2 Detail
38. REDLICH Max2014 1---------------1 Detail
39. ŠKRÁČEK Antonín2015 ---0------------0 Detail
40. HÝSEK Jan2015 ------0---------0 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na bcc@sportsoft.cz.

 
© 2017 Bikeclinic, s.r.o., created by SportSoft