Bikeclinic Cup 2016


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Jméno:

OM - Odrážedla kluci

PořadíJménoRočníkKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10Celkem 
1. NAVRÁTIL Lukáš2012 34343234---344034------242 Detail
2. SEMERÁD Marek2012SRAM MITAS TREK team40404040---40---40------240 Detail
3. SZÖLLÖS Samuel2013 142617---3430---17------138 Detail
4. MATĚJKO Dominik2012 ---26102028211815------138 Detail
5. BENDA Stanislav2012KH Tour Bulls Cycling Team---------------303426------90 Detail
6. TITĚRA Petr2012Griotte Team30------------------23------53 Detail
7. FIŠER Adam2013 12------2021---------------53 Detail
8. VELICH Ondřej2012 ------------------2624------50 Detail
9. JURSÍK Jakub2014 ---------10------1515------40 Detail
10. STUDENOVSKÝ Petr2012 18---22---------------------40 Detail
11. BLAŠČÍK Tobiáš Samuel2012 ------------35---------------35 Detail
12. TURYNA Michal2012 ---------------24---10------34 Detail
13. MILOTA František2012 ------32---------------------32 Detail
14. PROVAZNÍK Jakub2012 ------------------26---------26 Detail
15. PŠENIČKA Jan2012 ---------26------------------26 Detail
16. BUREŠ Benjamin2012Opuštěné ventilky------26---------------------26 Detail
17. DRÁBEK Tom2013BB Racing Čerčany------1016------------------26 Detail
18. KRÁLÍK Tomáš2013Toyota Dolák9---17---------------------26 Detail
19. BLAŠČÍK Matyáš Dominik2013 ------------24---------------24 Detail
20. ŠTĚRBA Jakub2013Rychlá rota---------24------------------24 Detail
21. PULEC Martin2013 24---------------------------24 Detail
22. POLÁK Štěpán2012 ------------------21---------21 Detail
23. VITÁSEK Luka2012 21---------------------------21 Detail
24. VOCETKA Filip2014 ---21------------------------21 Detail
25. JANAK Peter2012 ------------20---------------20 Detail
26. STUSEK David2014 ------------19---------------19 Detail
27. JURIS Šimon2013SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM---------19------------------19 Detail
28. DIVIŠ Lukáš2013 ---19------------------------19 Detail
29. MAREK Matěj2012 ------------------18---------18 Detail
30. HOREJŠ David2013 ---------------18------------18 Detail
31. LEŠEK Damian2013Klokotský GANG---------------18------------18 Detail
32. DVOŘÁK Radim2013 ------18---------------------18 Detail
33. EVAN Daník2013 ---------------------16------16 Detail
34. ELIÁŠ Matěj2014 ------------------15---------15 Detail
35. SCHEJBAL Pavel2012 ---15------------------------15 Detail
36. ŠOTEK Matěj2014 ------0------14---0------14 Detail
37. BOROVSKÝ Daniel2012 ------14---------------------14 Detail
38. STRAKA Martin2013Bikeclinic Junior Team------0------8---5------13 Detail
39. VESELÝ Mikuláš2014 ------------------13---------13 Detail
40. BENE Juraj2012Rychlá rota---------13------------------13 Detail
41. CARROLL Mason2012 13---------------------------13 Detail
42. HERŽÁK Ján2013 ---------------------12------12 Detail
43. KRESTA Filip2014USK Slávie Ústí---------------12------------12 Detail
44. MRKLAS Štěpán2013Mihoko Rádlo---------11------------------11 Detail
45. VAŠKOVSKÝ Tomáš2013Magie bike team---------10------------------10 Detail
46. DIBLÍK Lukáš2014 ---------------------9------9 Detail
47. SVAČINA Petr2013 ------9---------------------9 Detail
48. SVOBODA Kryštof2014 ------------8---------------8 Detail
49. KRISTA Jakub2013 ---8------------------------8 Detail
50. ČERNÝ David2012 ---7------------------------7 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na bcc@sportsoft.cz.

 
© 2016 Bikeclinic, s.r.o., created by SportSoft