Bikeclinic Cup 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Do Poháru se započítává 7 nejlepších výsledků závodních dní. Při rovnosti bodů rozhoduje o celkovém pořadí v Poháru lepší umístění ve finálovém (popř. devátém, osmém, atd.) závodě.

Do celkového pořadí Poháru jsou započítáváni závodníci, kteří se zúčastnili minimálně 5 závodních dní.


Jméno:

OM - Odrážedla kluci

PořadíJménoRočníkKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. KRÁLÍK Tomáš2013 TOYOTA Dolák 404040404040200 Detail
2. KUDA Vojtěch2013 101932211830120 Detail
3. ENDRIS Tobias2013 ------26302434114 Detail
4. KUDA Štěpán2013 92318162023100 Detail
5. VÁGNER Vít2013 ------2818242494 Detail
6. ROMPALA Tomáš2014 MTB Horoměřice 1610161351570 Detail
7. SIKORA Tomáš2013 ---------3430---64 Detail
8. FILLER Martin2014 ---------2434---58 Detail
9. KRISTAN Timur2013 Bikeclinic Junior Team 22---1812------52 Detail
10. JÁNĚ Vincent2014 ---1414411750 Detail
11. BORECKÝ Daniel2014 ------------132134 Detail
12. BUŘIČ Lubor2014 ---17---107---34 Detail
13. WIESNER Rudolf2014 Ferybike 2581---------34 Detail
14. DENNY Eibner2014 ---34------------34 Detail
15. BEŇAČKA Dominik2014 Lyški Team 5---9---51130 Detail
16. JURSIK Jakub2014 Jursíci 14---------12329 Detail
17. KAZDA Matěj2015 ---57121227 Detail
18. VESELÝ Martin2014 ---24------------24 Detail
19. ŠAFRATA Jakub2014 8---6---3623 Detail
20. GAMBA Kryštof2013 Superior Cyklofit Cycling Team 13------64---23 Detail
21. FISER Adam2013 ---19------------19 Detail
22. KLIMENT Petr2013 ------17---------17 Detail
23. BURIAN Tomáš2013 LABU ---17------------17 Detail
24. ŠUNKEVIČ Marek2013 17---------------17 Detail
25. ZELENÝ Martin2014 17---------------17 Detail
26. BORECKÝ Lubomír2014 ---------16------16 Detail
27. BRZÁK Antonín2013 Dynastie.cz ---15------------15 Detail
28. PLEJKUT Jiří2014 15---------------15 Detail
29. BLAŽEK Albert2013 ------------14---14 Detail
30. LUFT Kristián Michal2013 ---------------1313 Detail
31. RABOCH Lukáš2013 130------------13 Detail
32. NOVOTNÝ Václav2014 MTB Pattex ---------11------11 Detail
33. VYCHODIL Matěj2014 ------11---------11 Detail
34. ŠOTEK Matěj2014 11---------------11 Detail
35. ČERVENÝ Šimon2014 ---45---------9 Detail
36. MICHL Tomáš2014 9---------------9 Detail
37. PAVLÍČEK Šimon2014 8---------------8 Detail
38. KALITA Pavel2013 Divočáci ------7---------7 Detail
39. PLESKOT Jiří2014 ------7---------7 Detail
40. KUBÍN Martin2014 ---------06---6 Detail
41. LAVIČKA Lukáš2014 ---------4------4 Detail
42. KRÁKORA Lukáš2014 ---4------------4 Detail
43. VRÁTNÝ šimon2013 ---4------------4 Detail
44. REZEK Tobiáš2014 Kona Cycling Point ---3------------3 Detail
45. KOTLÍK Jakub2015 3---------------3 Detail
46. RAJTORA Šimon2014 Palírna Radlík ---------2------2 Detail
47. PROSECKÝ Tomáš2014 ---2------------2 Detail
48. REDLICH Max2014 1---------------1 Detail
49. ŠKRÁČEK Antonín2015 ---0------------0 Detail
50. FILIP Vojtěch2015 ---------0------0 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na bcc@sportsoft.cz.

 
© 2017 Bikeclinic, s.r.o., created by SportSoft