Bikeclinic Cup 2016


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Do Poháru se započítává 7 nejlepších výsledků závodních dní. Při rovnosti bodů rozhoduje o celkovém pořadí v Poháru lepší umístění ve finálovém (popř. devátém, osmém, atd.) závodě.

Do celkového pořadí Poháru jsou započítáváni závodníci, kteří se zúčastnili minimálně 5 závodních dní.


Jméno:

OM - Odrážedla kluci

PořadíJménoRočníkKlub#1#2#3#4#5#6#7#8#9#10Celkem 
1. SEMERÁD Marek2012SRAM MITAS TREK team40404040---40---4040---280 Detail
2. NAVRÁTIL Lukáš2012 34343234---344034---37247 Detail
3. SZÖLLÖS Samuel2013 142617---3430---17287166 Detail
4. MATĚJKO Dominik2012 ---26102028211815------138 Detail
5. BENDA Stanislav2012KH Tour Bulls Cycling Team---------------303426------90 Detail
6. VELICH Ondřej2012 ------0---------2624221688 Detail
7. TITĚRA Petr2012Griotte Team30------------------23---2073 Detail
8. KRÁLÍK Tomáš2013Toyota Dolák9---17------------------3359 Detail
9. BLAŠČÍK Tobiáš Samuel2012 ------------35---------22---57 Detail
10. FIŠER Adam2013 12------2021---------------53 Detail
11. TURYNA Michal2012 ---------------24---10---943 Detail
12. JURSÍK Jakub2014 ---------10------1515---343 Detail
13. BLAŠČÍK Matyáš Dominik2013 ------------24---------19---43 Detail
14. STUDENOVSKÝ Petr2012 18---22---------------------40 Detail
15. HERŽÁK Ján2013 ---------------------1225---37 Detail
16. HEJZEK Ondřej2012 ------------------------34---34 Detail
17. MILOTA František2012 ------32---------------------32 Detail
18. VAŠÍČEK Robin2012Sokol Veltěž---------------------------3030 Detail
19. ŠINDLER Jakub2012 ---------------------------2828 Detail
20. STUSEK David2014 ------------19---------8---27 Detail
21. PROVAZNÍK Jakub2012 ------------------26---------26 Detail
22. PŠENIČKA Jan2012 ---------26------------------26 Detail
23. BUREŠ Benjamin2012Opuštěné ventilky------26---------------------26 Detail
24. DRÁBEK Tom2013BB Racing Čerčany------1016------------------26 Detail
25. ŠINDLER Filip2012 ---------------------------2424 Detail
26. PULEC Martin2013 24---------------------------24 Detail
27. ŠTĚRBA Jakub2013Rychlá rota---------24------------------24 Detail
28. SVOBODA Kryštof2014 ------------8---------15---23 Detail
29. POLÁK Štěpán2012 ------------------21---------21 Detail
30. VITÁSEK Luka2012 21---------------------------21 Detail
31. VOCETKA Filip2014 ---21------------------------21 Detail
32. JANAK Peter2012 ------------20---------------20 Detail
33. STRAKA Martin2013Bikeclinic Junior Team------0------8---5---619 Detail
34. DIVIŠ Lukáš2013 ---19------------------------19 Detail
35. JURIS Šimon2013SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM---------19------------------19 Detail
36. MAREK Matěj2012 ------------------18---------18 Detail
37. HOREJŠ David2013 ---------------18------------18 Detail
38. LEŠEK Damian2013Klokotský GANG---------------18------------18 Detail
39. DVOŘÁK Radim2013 ------18---------------------18 Detail
40. EVAN Daník2013 ---------------------16------16 Detail
41. ELIÁŠ Matěj2014 ------------------15---------15 Detail
42. SCHEJBAL Pavel2012 ---15------------------------15 Detail
43. ŠOTEK Matěj2014 ------0------14---0---014 Detail
44. BOROVSKÝ Daniel2012 ------14---------------------14 Detail
45. KUDA Vojtěch2013 ---------------------3---1013 Detail
46. TOBRMAN Tadeáš2014Plzeň------------------------13---13 Detail
47. VESELÝ Mikuláš2014 ------------------13------013 Detail
48. BENE Juraj2012Rychlá rota---------13------------------13 Detail
49. CARROLL Mason2012 13---------------------------13 Detail
50. KRESTA Filip2014USK Slávie Ústí---------------12------------12 Detail
12
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na bcc@sportsoft.cz.

 
© 2016 Bikeclinic, s.r.o., created by SportSoft