Bikeclinic Cup 2017


SportSoft - timing & resulting

Průběžné pořadí po kategoriích

Do Poháru se započítává 7 nejlepších výsledků závodních dní. Při rovnosti bodů rozhoduje o celkovém pořadí v Poháru lepší umístění ve finálovém (popř. devátém, osmém, atd.) závodě.

Do celkového pořadí Poháru jsou započítáváni závodníci, kteří se zúčastnili minimálně 5 závodních dní.


Jméno:

OM - Odrážedla kluci

PořadíJménoRočníkKlub#1#2#3#4#5#6Celkem 
1. KRÁLÍK Tomáš2013 TOYOTA Dolák 40404040------160 Detail
2. KUDA Vojtěch2013 10193221------82 Detail
3. KUDA Štěpán2013 9231816------66 Detail
4. ENDRIS Tobias2013 ------2630------56 Detail
5. ROMPALA Tomáš2014 MTB Horoměřice 16101613------55 Detail
6. KRISTAN Timur2013 Bikeclinic Junior Team 22---1812------52 Detail
7. VÁGNER Vít2013 ------2818------46 Detail
8. SIKORA Tomáš2013 ---------34------34 Detail
9. WIESNER Rudolf2014 Ferybike 2581---------34 Detail
10. DENNY Eibner2014 ---34------------34 Detail
11. JÁNĚ Vincent2014 ---14144------32 Detail
12. BUŘIČ Lubor2014 ---17---10------27 Detail
13. FILLER Martin2014 ---------24------24 Detail
14. VESELÝ Martin2014 ---24------------24 Detail
15. GAMBA Kryštof2013 Superior Cyklofit Cycling Team 13------6------19 Detail
16. FISER Adam2013 ---19------------19 Detail
17. KLIMENT Petr2013 ------17---------17 Detail
18. BURIAN Tomáš2013 LABU ---17------------17 Detail
19. ŠUNKEVIČ Marek2013 17---------------17 Detail
20. ZELENÝ Martin2014 17---------------17 Detail
21. BORECKÝ Lubomír2014 ---------16------16 Detail
22. BRZÁK Antonín2013 Dynastie.cz ---15------------15 Detail
23. PLEJKUT Jiří2014 15---------------15 Detail
24. BEŇAČKA Dominik2014 Lyški Team 5---9---------14 Detail
25. ŠAFRATA Jakub2014 8---6---------14 Detail
26. JURSIK Jakub2014 14---------------14 Detail
27. KAZDA Matěj2015 ---571------13 Detail
28. RABOCH Lukáš2013 130------------13 Detail
29. NOVOTNÝ Václav2014 MTB Pattex ---------11------11 Detail
30. VYCHODIL Matěj2014 ------11---------11 Detail
31. ŠOTEK Matěj2014 11---------------11 Detail
32. ČERVENÝ Šimon2014 ---45---------9 Detail
33. MICHL Tomáš2014 9---------------9 Detail
34. PAVLÍČEK Šimon2014 8---------------8 Detail
35. KALITA Pavel2013 Divočáci ------7---------7 Detail
36. PLESKOT Jiří2014 ------7---------7 Detail
37. LAVIČKA Lukáš2014 ---------4------4 Detail
38. KRÁKORA Lukáš2014 ---4------------4 Detail
39. VRÁTNÝ šimon2013 ---4------------4 Detail
40. REZEK Tobiáš2014 Kona Cycling Point ---3------------3 Detail
41. KOTLÍK Jakub2015 3---------------3 Detail
42. RAJTORA Šimon2014 Palírna Radlík ---------2------2 Detail
43. PROSECKÝ Tomáš2014 ---2------------2 Detail
44. REDLICH Max2014 1---------------1 Detail
45. ŠKRÁČEK Antonín2015 ---0------------0 Detail
46. FILIP Vojtěch2015 ---------0------0 Detail
47. KUBÍN Martin2014 ---------0------0 Detail
48. HÝSEK Jan2015 ------0---------0 Detail
 

Případné připomínky a dotazy k bodování posílejte na bcc@sportsoft.cz.

 
© 2017 Bikeclinic, s.r.o., created by SportSoft